WAŻNE!!!

1. W czwartek przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Po południu nie będzie Mszy świętej o godzinie 17. Wieczorem zasiądźmy w rodzinach do stołu wigilijnego. Niech wieczerzy towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma Świętego o narodzeniu Zbawiciela świata, łamanie się opłatkiem, wspólny śpiew kolęd oraz pastorałek.

2. W związku z małą ilością osób, które mogą uczestniczyć w Eucharystii, w tym roku odprawimy 4 pasterki – o godz. 21, 22, 23 i 24. Prosimy o udział w Eucharystii nie tylko o godz. 24 oraz uczestniczenie we Mszy św. także na dziedzińcu przed kościołem. Msza św. o północy będzie odprawiona w intencji przyjaciół i dobroczyńców naszego klasztoru i sanktuarium. Ofiary na tace będą przeznaczone na Fundusz Obrony Życia SOS Archidiecezji Krakowskiej.

3. W piątek, w Uroczystość Bożego Narodzenia, będziemy odprawiać dodatkowe Msze święte. W związku z tym będziemy sprawować Eucharystie o godzinach – 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 16 i 17. W ten dzień, oczywiście nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W sobotę, w święto św. Szczepana, Msze święte będą odprawiane jak w każdą niedzielę.