XIX Niedziela Zwykła – 13 VIII 2023

  1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na nieszpory niedzielne.
  2. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w kaplicy św. Jana od Krzyża.
  3. We wtorek 15 sierpnia, przypada uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek Mszy Świętych będzie jak w niedzielę. Podczas każdej Mszy Św. odbędzie się błogosławieństwo ziół i kwiatów. Pamiętajmy w ten dzień, który jest także świętem państwowym, o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny.
  4. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy:  w poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika; w czwartek – święto św. Jacka, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej.
  5. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
  6. We wtorek, 15 sierpnia, po Mszach Św. rodzice i wolontariusze będą kwestować na rzecz chorej ośmiomiesięcznej Oli Dzwonek. Zapraszamy do wsparcia  kosztownej  operacji.
  7. W gorące dni lata zadbajmy o godny strój, uczestnicząc we Mszy św. lub zwiedzając kościoły.
  8. Życzymy Wam, Siostry i Bracia błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi, zaś wszystkim przebywającym na wakacjach i urlopach życzymy udanego odpoczynku.