XVII Niedziela Zwykła – 30 VII 2023

22 lipca 2023

 1. Dzisiaj nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
 2. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7.00 do 16.00.
 3. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w kaplicy św. Jana od Krzyża.
 4. Zapraszamy codziennie o godz. 20.00 na Apel Maryjny.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej. W czwartek składka będzie przeznaczona na Karmelitański Ośrodek Powołaniowy w Czernej, a w piątek na misje.
 6. W pierwszą sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 6.30, odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca   w kaplicy św. Rafała Kalinowskiego.
 7. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera; we wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego; w piątek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya.
 8. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
 9. W dniach od 7 do 11 sierpnia odbędzie się Piesza Pielgrzymka Krakowska na Jasną Górę. Po raz drugi wyruszy nasza dekanalna grupa z Krzeszowic. Zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Zapisy już trwają i można ich dokonać w parafii św. Jana Pawła II w Krzeszowicach przy okazji każdej Mszy Św. Więcej informacji na plakacie.
 10. W gorące dni lata zadbajmy o godny strój, uczestnicząc we Mszy św. lub zwiedzając kościoły.
 11. Życzymy Wam, Siostry i Bracia błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.