XXI Niedziela Zwykła – 27 VIII 2023

  1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 16.30 na nieszpory niedzielne.
  2. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w kaplicy św. Jana od Krzyża.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej. W piątek składka będzie przeznaczona na misje. W  sobotę, po Mszy św. o godz. 6.30, zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali: w poniedziałek – św. Augustyna, bp i doktora kościoła; a we wtorek – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
  5. W poniedziałek, 28 sierpnia, przypada 79 rocznica męczeńskiej śmierci bł. o. Alfonsa-Marii  Mazurka, karmelity bosego. Zachęcamy do modlitwy o kanonizację naszego męczennika.
  6. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
  7. Animatorzy Trzeźwości z Krzeszowic zapraszają w piątek, 1 września, do wspólnej modlitwy.  W programie Msza święta o godz. 17.00, a następnie o 17.45 Droga Krzyżowa.
  8. W piątek, 1 września, wspominamy wybuch II wojny światowej. Dziękujemy w tym dniu za polskich bohaterów, a także modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
  9. Życzymy Wam, Siostry i Bracia, błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.