X Niedziela Zwykła – 11 VI 2023

  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7.00 do 16.00.
  2. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kaplicy św. Jana od Krzyża.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Sercu Pana Jezusa w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne.
  5. W najbliższy czwartek, 15 czerwca, po Mszy św. o godz. 18 odbędzie się procesja eucharystyczna na zakończenie oktawy Bożego Ciała oraz błogosławieństwo wianków i ziół. Będziemy prosili aby Bóg zachował od zniszczenia tegoroczne plony. Zapraszamy do udziału we Mszy św. i procesji. Zapraszamy dzieci sypiące kwiatki, dzieci, które przyjęły pierwszą komunię świętą, ich rodziców oraz osoby niosące feretrony oraz baldachim.
  6. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie bł. Alfonsa Marii Mazurka, męczennika; we wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera; w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa; w sobotę – wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  7. Przy furcie klasztornej prowadzi swoją działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę, w godz. od 10 do 13.
  8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.