XII Niedziela Zwykła – 23 VI 2024

  1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Sercu Pana Jezusa w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy: w poniedziałek – uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela; – w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika; a w sobotę – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła.
  3. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę od godz. 10.00 do 13.00.
  4. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na koncert muzyki sakralnej pt. „Będę Cię wielbił, mój Panie” w wykonaniu Chóru Kameralnego „Miechovia”. Chór zaśpiewa również podczas Mszy św. o godz. 17.00.
  5. Rozpoczęliśmy wakacje. Dobrze wykorzystajmy ten czas na odpoczynek, ale także na pogłębienie życia duchowego przez udział w rekolekcjach, pielgrzymkach oraz bycia ze sobą w rodzinie.
  6. Pragniemy wyrazić naszą szczególną wdzięczność wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wspomagają nasze Czerneńskie Sanktuarium – dziękujemy za Waszą troskę o to wyjątkowe dziedzictwo.
  7. Życzymy Wam, Siostry i Bracia, błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.