XI Niedziela Zwykła – 16 VI 2024

1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo szkaplerzne o godz. 16.00.

2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Sercu Pana Jezusa, w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.

3. Koronka do Miłosierdzia Bożego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę o godz. 15.00.

4. Zapraszamy codziennie na Apel Maryjny z zasłonięciem obrazu Matki Bożej o godz. 20.00.

5. W liturgii Kościoła w tym tygodniu obchodzimy: w piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

6. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę od godz. 10.00 do 13.00.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 17.00 zapraszamy na koncert muzyki sakralnej pt. „Będę Cię wielbił, mój Panie” w wykonaniu Chóru Kameralnego „Miechovia”. Chór zaśpiewa również podczas Mszy św. o godz. 17.00.

8. Prosimy, aby na placu przed Sanktuarium i Domem Pielgrzyma nie parkować samochodów. Osoby mające trudności z poruszaniem się i osoby w podeszłym wieku można podwieźć do samego wejścia, ale pojazdy  prosimy zostawiać na parkingu górnym lub dolnym. Nie dotyczy osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za zrozumienie.

9. Dziękujemy wszystkim za modlitwę, życzliwość, ofiarność i troskę o rozwój naszego sanktuarium i klasztoru. Zapewniamy Was o naszej pamięci w modlitwie. Niech umacnia nas Boże błogosławieństwo.