XII Niedziela Zwykła – 25 VI 2023

dz
  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7.00 do 16.00.
  2. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w kaplicy św. Jana od Krzyża.
  3. Zapraszamy codziennie o godz. 20.00 na Apel Maryjny.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe poświęcone Sercu Pana Jezusa, w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 6.30 odbędzie się zmiana tajemnic Żywego Różańca w kaplicy św. Rafała Kalinowskiego.
  6. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: w środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, a w czwartek – uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła;
  7. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
  8. Rozpoczęliśmy wakacje. Dobrze wykorzystajmy ten czas na odpoczynek, ale także na pogłębienie życia duchowego przez udział w rekolekcjach, pielgrzymkach oraz bycia ze sobą w rodzinie.
  9. Pragniemy wyrazić naszą szczególną wdzięczność wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wspomagają nasze Czerneńskie Sanktuarium – dziękujemy za Waszą troskę o to wyjątkowe dziedzictwo.
  10. Życzymy Wam, Siostry i Bracia, błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.