XXIV Niedziela Zwykła – 17 IX 2023

amb
  1. Zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo szkaplerzne o godz. 16.00.
  2. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7.00 do 16.00.
  3. W każdą niedzielę o godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kaplicy św. Jana od Krzyża.
  4. Zapraszamy codziennie o godz. 20.00 na Apel Maryjny
  5. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali: w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, w środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, w czwartek – uroczystość Rocznicy Poświęcenia Naszego Kościoła (1640), w piątek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty, a w sobotę – wspomnienie św. o. Pio z Pietrelciny, prezbitera.
  6. Przy furcie klasztornej prowadzi działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin  z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
  7. Sołtys wsi Czerna zaprasza dziś 17 września na godz. 17.45 – pierwszy termin oraz na godz. 18.00 drugi termin na zebranie wiejskie mieszkańców sołectwa Czerna, które odbędzie się w remizie OSP Czerna.
  8. Dziękujemy wszystkim Pielgrzymom i Dobrodziejom – za wspólną modlitwę, za wszelkie przejawy życzliwości i ofiarności na rzecz Czerneńskiego Klasztoru i Sanktuarium. Życzymy Wam, Siostry i Bracia, błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia.