XXVIII Niedziela Zwykła – 10 X 2021

  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7 do 16.
  2. Informujemy, że po konsultacjach przeprowadzonych z grupami działającymi przy naszym sanktuarium podjęliśmy decyzję by od 1 października pozostać już przy stałym porządku nabożeństw. W związku z tym Msza św. wieczorna w dni powszednie będzie odprawiana o godz. 18.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, na Różaniec Święty, który w naszym kościele ma miejsce przez cały październik w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30, bezpośrednio przed wieczorną Mszą świętą. Tym, którym obowiązki nie pozwolą przyjść do kościoła, zachęcamy do modlitwy różańcowej w domu.
  4. Apel maryjny w miesiącu październiku będzie miał miejsce po wieczornej Mszy świętej.
  5. Przy furcie klasztornej działa punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę, w godzinach od 10 do 13.
  6. Przypominamy, że nadal obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych: zachowanie dystansu społecznego, a wewnątrz sanktuarium i kaplic, zasłanianie ust i nosa.
  7. W czwartek, 14 października, naszą modlitwą obejmijmy nauczycieli, katechetów i wychowawców, którzy obchodzą swoje święto – Dzień Edukacji Narodowej. Mszę świętą z okazji ich święta odprawimy w czwartek o godz. 8.
  8. Zapraszamy w najbliższy piątek na Mszę świętą z kazaniem na godz. 18 w dniu uroczystości św. Teresy od Jezusa.
  9. Serdecznie zapraszamy za tydzień, 17 października, na godz. 16, na nabożeństwo szkaplerzne.
  10. W Liturgii tego tygodnia obchodzimy:

* w środę, 13 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego;

* w piątek, 15 października – uroczystość św. Teresy od Jezusa;

* w sobotę, 16 października – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.