Życzenia Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie 2019

Drodzy Przyjaciele i Dobroczyńcy naszego

Klasztoru i Sanktuarium!

Z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego chcemy życzyć wam wszystkim, którzy nawiedzacie nasze sanktuarium MB Szkaplerznej, doświadczenia ogromnej radości, która swe źródło ma w tym niepozornym betlejemskim żłóbku. Niech ta radość umacnia waszą wiarę i nadzieję na drogach waszego chrześcijańskiego życia i waszego apostołowania.

Postarajmy się tę niespotykaną aurę Bożego Narodzenia zanieść do waszych rodzin i środowisk, które tak bardzo potrzebują Pokoju od Boga i Dobra od ludzi. Starajmy się na wzór Świętej Rodziny przeżywać z wiarą i nadzieją kolejne dni naszego życia, wpatrując się z uwagą w postawę Maryi i Józefa.

Do życzeń pragniemy dołączyć również szczere podziękowania, za Waszą wierność i ofiarność wobec naszego Sanktuarium. Za Wasze pielgrzymowanie, za Wasze modlitwy, za życzliwość i za każdy dar Waszego serca składam staropolskie – Bóg zapłać.

Niech Matka Boża Szkaplerzna wyprasza Wam potrzebne łaski i okrywa szatą swojej opieki świętym szkaplerzem, a Jej wierny czciciel o. Rafał Kalinowski, którego relikwie spoczywają w naszym sanktuarium i który powtarzał: „Bóg tak bardzo poświęcił się dla nas, jakże nie poświęcić się Bogu” – wciąż uczy, jak oddawać swe życie Chrystusowi.

Jeszcze raz na radosne i spokojne święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok

2020 – Niech Pan Wam błogosławi i niech Was strzeże.

Karmelici Bosi – Czerna