29 Niedziela Zwykła – 21 X 2018

różaniec

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach.

2. Zapraszamy dziś o godz. 16.00 na nabożeństwo szkaplerzne. W programie litania, procesja (w zależności od pogody), wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec.

3. Jutro w poniedziałek, 22 października, będziemy obchodzili wspomnienie św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 17.00 i wspólnej modlitwie przez Jego wstawiennictwo.4. Zbliża się listopad – miesiąc, poświęcony wszystkim zmarłym. Na furcie klasztornej można składać kartki wspominkowe z imionami zmarłych. W intencji ich zbawienia będą ofiarowane Msze święte oraz modlitwa różańcowa.

4. Przy furcie klasztornej działa punkt informacyjno – konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest będzie czynny do ostatniej niedzieli października, w godzinach od 10.00 do 13.00.

5. W niedzielę za tydzień 28 X zapraszamy na koncert p. IRENEUSZA WYPICHA. Na koncercie będą wykonane pieśni maryjne i improwizacje oparte na tych tematach. Ciekawostką będzie utwór, ciekawy i niecodzienny, którego nuty odkryto pod szatą NMP z Guadalupe. Początek koncertu o godz. 14.00.

Ogłoszenie ks. proboszcza parafii Nowa Góra:
Parafia w Nowej Górze musi przeprowadzić konieczny generalny remont organów. Koszt remontu wynosi 64 tys zł. Dlatego proszę każda rodzinę z Czernej o wpłacenie 100 zł. Na to dzieło.