Niedziela Miłosierdzia Bożego – 11 IV 2021

  1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkanocną oraz rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego, które odbędzie się dzisiaj o godz. 15.
  2. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7 do 16.
  3. Przypominamy, że w związku z najnowszymi decyzjami rządu obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych: zachowanie dystansu społecznego, oraz zasłanianie ust i nosa. W naszym sanktuarium może przebywać jednocześnie TYLKO 17 osób. Prosimy o bezwzględne zachowywanie ilości osób i uczestniczenie we Mszy świętej także na zewnątrz kościoła. Komunia święta będzie udzielana także na zewnątrz.

  1. W związku z zaleceniem ks. Abpa, przez najbliższe niedziele, aż do zniesienia limitów w kościołach, Msze święte o godz. 11 i 13, będą odprawiane przy ołtarzu polowym. Będziemy sprawować także dodatkową Mszę świętą o godz. 10.

  1. W naszym sanktuarium przeszliśmy na letni porządek nabożeństw. Msze św. wieczorne są sprawowane w dni powszednie o godz. 18, a w niedziele bez zmian – o godz. 17. Zapraszamy również na apel maryjny codziennie o godz. 20.

  1. W naszej restauracji można zamawiać, tak w dni powszednie, jak i w niedziele i święta, obiady na  wynos, również telefonicznie pod numer 505 898 580, ale z osobistym odbiorem w godzinach od 12 do 16.
  2. W najbliższą niedzielę zapraszamy na godz. 16 na nabożeństwo szkaplerzne.