Niedziela Miłosierdzia Bożego – 16 IV 2023

  1. Obchodzimy dzisiaj Niedzielę Miłosierdzia Bożego, która kończy Oktawę Wielkanocną oraz rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego, które odbędzie się dzisiaj o godz. 15. W związku z przypadającą dzisiaj trzecią niedzielą miesiąca będzie ono połączone z nabożeństwem szkaplerznym.
  2. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w dzisiejszą niedzielę wyjątkowo od godz. 7 do 15.
  3. Zapraszamy na apel maryjny oraz zasłonięcie łaskami słynącego obrazu Matki Bożej Szkaplerznej codziennie na godz. 20.
  1. W najbliższą niedzielę, 23 kwietnia, przy naszym sanktuarium odbędzie się kiermasz świec, różańców oraz innych dewocjonaliów wykonanych przez Siostry Karmelitanki Bose z Oświęcimia.
  1. Tej samej niedzieli podczas Mszy św. o godz. 11 będzie śpiewał chór „Jutrzenka” z Ornatowic k/Gliwic.
  1. Także za tydzień zapraszamy na nieszpory na godz. 16.30.
  1. W dzisiejszą niedzielę, 16 kwietnia, rozpoczyna się w naszej Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych kapituła prowincjalna, która wybiera prowincjała, radnych prowincji oraz przeorów. Prosimy Was o modlitwę, aby Duch Święty poprowadził ojców, którzy w Wadowicach będą decydować o przyszłości naszej Prowincji.
  1. Serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 22 kwietnia,  na stadion klubu “Świt”, na którym odbędzie się sportowy event charytatywny dla dzieci, młodzieży i całej Społeczności Gminy Krzeszowice. Cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie leczenia 5-letniej Zosi Mędrala.