Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 V 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7.00 do 16.00.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych które odbywają się w naszym sanktuarium – w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30. Zachęcamy również do śpiewu litanii w domach i przy kapliczkach.
  3. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne połączone z nabożeństwem majowym o godz. 16.00.
  4. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: w czwartek – św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy, a w piątek – św. Filipa Nereusza, prezbitera.
  5. Zapraszamy w najbliższą sobotę, w Wigilię Zesłania Ducha Świętego, na czuwanie modlitewne. Rozpocznie się Apelem maryjnym o godz. 21.00 a zakończy Mszą Św. o godz. 24.00.
  6. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego 28 maja, w godzinach od 12.30 do 15.30, zapraszamy na X Koncert Pieśni Maryjnych i Patriotycznych Chórów i Orkiestr Dętych powiatów krakowskiego, chrzanowskiego i olkuskiego.
  7. Przy naszym sanktuarium prowadzi swoją działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę, w godz. od 10.00 do 13.00.
  8. Pragniemy wyrazić naszą szczególną wdzięczność wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wspomagają nasze Czerneńskie Sanktuarium – dziękujemy za Waszą troskę o to wyjątkowe dziedzictwo.
  9. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.