VI Niedziela Wielkanocna – 14 V 2023

  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7 do 16.
  2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych które odbywają się w naszym sanktuarium – w niedziele o godz. 16.30, a w dni powszednie o godz. 17.30. Zachęcamy również do śpiewu litanii w domach i przy kapliczkach.
  3. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo szkaplerzne o godz. 16.
  4. W nadchodzącym tygodniu przeżywać będziemy: we wtorek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  5. Przy naszym sanktuarium prowadzi swoją działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę w godz. od 10 do 13.
  6. Zarząd OSP Czerna oraz wszyscy Druhowie składają serdeczne podziękowania wszystkim ofiarodawcom za złożone datki podczas zbiórki w dniu 7 maja 2023. Cała kwota zostanie przeznaczona na zakup sprzętu ratowniczego. Będzie on służył wszystkim mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym naszą miejscowość. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
  7. Pragniemy wyrazić naszą szczególną wdzięczność wszystkim, którzy modlitwą i ofiarami wspomagają nasze Czerneńskie Sanktuarium – dziękujemy za Waszą troskę o to wyjątkowe dziedzictwo.
  8. Życzymy błogosławionego, pełnego pokoju tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.