XXIX Niedziela Zwykła – 18 X 2020

1.Serdecznie zapraszamy dzisiaj na nabożeństwo szkaplerzno-różańcowe o godz. 16.00.

2. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7 do 16.

3. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, na Różaniec Święty, który w naszym kościele ma miejsce przez cały miesiąc październik o godz. 16.30, bezpośrednio przed wieczorną Mszą świętą. Tych, którym obowiązki nie pozwolą przyjść do kościoła, zachęcamy do modlitwy różańcowej w domu.

4. Apel maryjny w miesiącu październiku ma miejsce po wieczornej Mszy świętej.

5. Zbliża się listopad – miesiąc poświęcony wszystkim zmarłym. Na furcie klasztornej można składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych. W ich intencji przez cały miesiąc będą ofiarowane Msze święte oraz modlitwa różańcowa.

6. Punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień, będzie ponownie otwarty po Wielkanocy.

7. Informujemy, że w dniach od 26 października do 6 listopada księgarnia będzie nieczynna z powodu inwentaryzacji (szkaplerze, medaliki oraz Gość Niedzielny do nabycia na furcie klasztornej).

8. Przypominamy, że w związku z najnowszymi decyzjami rządu obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych: zachowanie dystansu społecznego (2 m), oraz zasłanianie ust i nosa. W naszym sanktuarium może przebywać jednocześnie 46 osób – przy czym w kościele 30 osób, w kaplicy św. Rafała – 8 osób, w kaplicy św. Jana od Krzyża – 4 osoby, oraz w korytarzu – 4 osoby.

9. W Liturgii tego tygodnia obchodzimy:

  • 20 października – uroczystość św. Jana Kantego, głównego patrona archidiecezji krakowskiej;
  • 22 października – wspomnienie św. Jana Pawła II.