XXVIII Niedziela Zwykła – 9 X 2022

róż
  1. Zachęcamy do adoracji Jezusa Eucharystycznego w kaplicy św. Jana od Krzyża w każdą niedzielę od godz. 7 do 16.
  2. W dzisiejszą niedzielę o godz. 14.00 odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Marka, który uległ ciężkim poparzeniom twarzy w wyniku wypadku komunikacyjnego. Wykonawcami koncertu będą muzycy Filharmonii Krakowskiej, pedagodzy oraz studenci Akademii Muzycznej. W programie usłyszymy utwory znanych kompozytorów m.in Jana Sebastiana Bacha,  Wojciecha Kilara i innych. Natomiast przez cały dzień jest organizowana zbiórka na koszt kolejnej operacji.
  1. Serdecznie zapraszamy za tydzień, w III niedzielę miesiąca, na nabożeństwo szkaplerzno-różańcowe. Rozpoczęcie o godz. 16.00.
  2. W sobotę, 15 października, w naszym Zakonie przypada, uroczystość św. Teresy od Jezusa. Zapraszamy na uroczystą Mszę święta o godz. 18.00.
  3. Serdecznie zapraszamy wszystkich, a szczególnie dzieci, na Różaniec Święty, który w naszym kościele ma miejsce przez cały październik w dni powszednie o 17.30, a w niedziele o 16.30, bezpośrednio przed wieczorną Mszą świętą. Tym, którym obowiązki nie pozwolą przyjść do kościoła, zachęcamy do modlitwy różańcowej w domu.
  4. Apel maryjny w miesiącu październiku ma miejsce po wieczornej Mszy świętej.
  1. Przy naszym sanktuarium prowadzi swoją działalność punkt informacyjno-konsultacyjny dla osób i rodzin z problemami uzależnień. Punkt jest czynny w każdą niedzielę, w godz. od 10 do 13.
  1. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Medjugorje w dniach od 5 do 12 listopada. Szacowany koszt to 430 zł oraz 250 Euro. Szczegółowe informacje są zamieszczone w gablocie.
  2. Przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z remontem klasztoru oraz drogi dojazdowej, który będzie jeszcze trwał w październiku i listopadzie. Dziękujemy władzom państwowym, wojewódzkim i samorządowym za różnorodne dotacje, a zwłaszcza Wam drodzy przyjaciele i dobroczyńcy naszego sanktuarium.
  1. W Liturgii tego tygodnia obchodzimy:

* w sobotę, 15 października – uroczystość św. Teresy od Jezusa.