XXXIV Niedziela Zwykła – 26 XI 2023

  1. Dzisiaj w Kościele, na zakończenie roku liturgicznego, obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po każdej Mszy Świętej odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie aktu poświęcenia w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny.
  2. Trwa listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za naszych zmarłych. W ich intencji będzie sprawowana Msza św. o godz. 6.30 oraz modlitwa różańcowa z wyczytywaniem imion zmarłych o godz. 17.30.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do spowiedzi pierwszopiątkowej. W piątek składka będzie przeznaczona na misje. W  sobotę, po Mszy św. o godz. 6.30, zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  4. Zapraszamy w sobotę, 2 grudnia, na czuwanie Maryjne. Czuwanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 a zakończy apelem maryjnym o godz. 21.00.
  5. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali: w czwartek święto św. Andrzeja, apostoła.
  6. Życzymy Wam, Siostry i Bracia, błogosławionej niedzieli i pełnego pokoju nowego tygodnia. Wszystkim solenizantom nowego tygodnia serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi.